HTCM Központ - Szerszámkereskedelem

 

     
 
 
 
 
     
  H-9028 Győr, Régi Veszprémi út 10.  
  +36 96 51 52 50  
  +36 96 51 52 59  
  htcm@htcm.hu   Térkép - Győr
 


Ügyvezetés, Marketing QM - UM koordinátor
 Látrányi Péter   Tóth Tamás 
    +36 96 51 52 51       +36 94 55 26 31
  +36 96 51 52 59     +36 94 55 26 39
  +36 20 945 75 77     +36 20 340 95 57
  p.latranyi@htcm.hu     t.toth@htcm.hu
 

 
Főkönyvelő
Somogyiné Horváth Csilla
    +36 96 51 52 60
  +36 96 51 52 59
  cs.horvath@htcm.hu
   
 

 
Könyvelő Könyvelési asszisztens
Sallainé Horváth Elvira   Tuller Valéria
    +36 96 51 52 67       +36 96 51 52 50
  +36 96 51 52 59     +36 96 51 52 59
  e.horvath@htcm.hu     v.tuller@htcm.hu
         
 

 
Beszerzési vezető
 Sulics Eszter
    +36 96 51 52 68
  +36 96 51 52 59
  e.sulics@htcm.hu
  ertekesites@htcm.hu
  sales@htcm.hu
 

 
Vevőszolgálat Beszerzés
 Tóthné Szabó Beatrix   Boros Nikolett 
    +36 96 51 52 55       +36 96 51 52 62
  +36 96 51 52 59     +36 96 51 52 59
  b.tothne@htcm.hu     n.boros@htcm.hu
  ertekesites@htcm.hu     ertekesites@htcm.hu
  sales@htcm.hu     sales@htcm.hu
 

 
Raktár
Lung László
    +36 96 51 52 56
  +36 96 51 52 59
  l.lung@htcm.hu
   
 

 
Értékesítési vezető
Treszler Zoltán
    +36 96 51 52 50
  +36 96 51 52 59
  +36 20 927 94 77
  z.treszler@htcm.hu
 

 
Területi képviselő
 Csendes Tamás   Tüske Gábor 
    +36 96 51 52 50       +36 96 51 52 50
  +36 96 51 52 59     +36 96 51 52 59
  +36 20 927 87 83     +36 20 915 72 41
  t.csendes@htcm.hu     g.tuske@htcm.hu
 

 
Területi képviselő
 Aranyossy József   Fülöp Károly 
    +36 96 51 52 50       +36 96 51 52 50
  +36 96 51 52 59     +36 96 51 52 59
  +36 20 915 72 42     +36 20 330 91 69
  j.aranyossy@htcm.hu     k.fulop@htcm.hu
 
Területi képviselő
Kiss László
    +36 96 51 52 50
  +36 96 51 52 59
  +36 20 341 29 37
  l.kiss@htcm.hu